Виїзна нарада щодо вирішення проблемних питань Таращанського і Ставищенського районів Київської області

30 січня 2019 року начальник Відділення НСПП Коцупал Д.В. взяв участь у виїзній  нараді щодо перспектив соціально-економічного розвитку та вирішення проблемних питань жителів Таращанського та Ставищенського районів. На заході були присутні народний депутат України Гудзенко В. І., керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники місцевого самоврядування та громадськості.

Засідання розпочалося із вступного слова голови Київської обласної державної адміністрації Терещука О.Д., який звернув увагу присутніх на нагальні проблемні питання Ставищенського та Таращанського районів та можливості прискорення вирішення цих питань за допомогою налагодженої співпраці з правоохоронними органами Київської області, керівниками структурних підрозділів Київської облдержадміністрації, керівниками територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в Київській області, керівництвом і структурними підрозділами Таращанської та Ставищенської  райдержадміністрацій та громади вищевказаних районів.

Очільник облдержадміністрації поінформував присутніх про будівництво в Київській області 17 амбулаторій у сільській місцевості на виконання доручення Президента України Порошенка П.О. у рамках реформи системи охорони здоров’я. Також Терещук О. Д. наголосив на необхідності формування об’єднаних територіальних громад на території Ставищенського та Таращанського районів.

На нараді було заслухано та обговорено інформацію про стан інфраструктури, транспортного обслуговування, тарифів на комунальні послуги, фінансування програм, наповнення місцевих бюджетів, оренди водойм та землі сільськогосподарського призначення, обслуговування населення районів відділеннями «Укрпошти».

У зв’язку з численними скаргами від жителів та після особистого візиту Терещук О. Д. порушив питання про незадовільний стан Таращанської автостанції. Очільник області висловив своє обурення, коли побачив стихійний ринок у приміщенні автостанції та повідомив про передачу матеріалів стосовно керівника ДП «Київпассервіс» у прокуратуру області.

Голова облдержадміністрації наголосив на тому, що основним та пріоритетним напрямком його роботи є соціальний захист населення. Він пообіцяв, що для цього залучить всі можливі ресурси,  органи центральної влади, мобілізує роботу всіх служб задля допомоги людям, які цього потребують.

По закінченню цієї наради у голови Київської обласної державної адміністрації начальник Відділення НСПП Д. Коцупал провів внутрішню нараду та обумовив основні напрями діяльності з вищезазначених питань в межах повноважень, визначених законодавством.