Консультація щодо вирішення розбіжностей, які виникли між найманими працівниками та адміністрацією підприємства, стосовно можливого недотримання гарантій діяльності профспілок.

30 січня 2019 року заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області ( далі – Відділення НСПП) – завідувач сектора правового забезпечення Наталія Солодка провела консультативну зустріч із членом Незалежної Професійної Спілки «Свобода» Комунального Підприємства «Київтеплоенерго» – Валерієм Репкіним.

Основною метою зустрічі стала відсутність соціального діалогу між найманими працівниками, які є членами профспілки підприємства та керівництвом, а також питання формування та оформлення вимог найманих працівників, які відносяться до категорії вимог, як ті, що можуть бути у подальшому предметом колективного трудового спору (конфлікту).

Наталія Солодка ознайомила Валерія Альбертовича з інформацією, яка є у загальному доступі на офіційному сайті Відділення НСПП. Серед документів, представлених на сайті Відділення є детальна інструкція  щодо вступу у колективно-трудовий спір (конфлікт), яка значно полегшить роботу у випадку прийняття рішення вищенайманими працівниками щодо вступу у КТС(к).

Основну увагу було зосереджено передусім на юридичних аспектах та правовому регулюванні періоду підготовки до реєстрації колективного трудового спору (конфлікту).

Наступну зустріч заплановано у Відділенні  після ретельного вивчення ситуації, що склалася та документів, наданих найманим працівником для більш детального розуміння існуючої проблеми, а також запропоновано юридичний супровід та повідомлено про готовність сприяти у вирішенні вищезазначених питань в межах повноважень, визначених законодавством.