Засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на підприємствах, установах та організаціях Київської області

        27 серпня 2020 року начальник Відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області ( далі – Відділення НСПП) – Коцупал Д. та головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Відділення НСПП – Глухова М.  взяли участь у черговому засіданні тимчасової комісії Київської обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на підприємствах, установах та організаціях Київської області (далі – Комісія).

          Головуючий на засіданні Комісії – директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Мещан І. поінформував про стан заборгованості  із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях  області.

            У ході засідання Комісії було заслухано керівників (представників) підприємств-боржників ДП «Завод порошкової металургії», ТОВ «Плисецький гранітний кар’єр», ТОВ «УПК -Європлюс», КП Київської обласної ради «Кагарликтепломережа», які повідомили  про стан погашення  заборгованості із виплати заробітної плати і сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та заходи, що ними вживаються з метою прискорення погашення заборгованості та недопущення її зростання.

          Коцупал Д. наголосив на пріоритетності посилення заходів, спрямованих на погашення заборгованості із заробітної плати на державному підприємстві «Завод порошкової металургії», стан соціально – трудових відносин якого знаходиться на обліку відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області.

         За результатами засідання Комісії присутнім представникам суб’єктів господарювання надано рекомендації та відповідні доручення, спрямовані на погашення заборгованості із заробітної плати та єдиного соціального внеску.

          По закінченню засідання Комісії у приміщенні Відділення НСПП відбулася нарада, під час якої було обговорено актуальні питання підприємств, установ та організацій Київської області, вирішення яких знаходиться в повноваженнях служби та можливі шляхи їх вирішення.