Засідання тимчасової комісії Київської обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на підприємствах, установах та організаціях Київської області

28 листопада 2018 року заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області – завідувач сектора правового забезпечення Солодка Н. М. взяла участь у черговому засіданні тимчасової комісії Київської обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Засідання відбувалося під головуванням директора департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації Мещана І.В., який поінформував членів комісії про стан погашення заборгованої  заробітної плати на підприємствах Київської області та роботи, яка проводиться з цього питання.

На комісії було заслухано представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Київщини, а саме Києво-Святошинської та Бородянської райдержадміністрацій та Броварського і Фастівського міськвиконкомів щодо заходів, які вживаються для погашення боргів з оплати праці та перспектив їх погашення.

Також, на засіданні комісії заслухано інформацію представника управління Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області щодо примусового стягнення заборгованості із виплати заробітної плати органами Державної виконавчої служби за рішенням судів.

За підсумками роботи комісії прийняті рішення, спрямовані на погашення існуючої заборгованості із заробітної плати та недопущення нової, а також щодо посилення взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та правоохоронних і контролюючих органів з даного питання.

По завершенні комісії у приміщенні відділення НСПП в місті Києві та Київській області відбулася нарада, на якій було обговорено нагальні проблемні питання підприємств, установ та організацій Київської області, вирішення яких знаходиться в повноваженнях служби та шляхи їх вирішення.%d1%82%d0%ba-%d0%ba%d0%be%d0%b4%d0%b0-28-11-2018-%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be9