Консультація голови профспілкового комітету щодо вступу в КТС (К)

29 серпня 2018 року заступник начальника відділення НСПП в місті Києві та Київській області – завідувач сектора правового забезпечення Наталія Солодка провела зустріч – консультацію з начальником електротехнічної служби Державного підприємства «Регіональні електричні мережі» – головою профспілкового комітету Державного підприємства «Регіональні електричні мережі» Миколою Литвином.

На даній зустрічі головою вищезазначеного профспілкового комітету  було повідомлено про намір вирішувати розбіжності, які виникли між найманими працівниками та керівництвом установи шляхом вступу в колективний трудовий спір (конфлікт). Серед розбіжностей, які виникли, насамперед було повідомлено про невиконання колективного договору, угоди або окремих їх положень в частині заборгованості із виплати заробітної плати, своєчасної її виплати. Також Микола Литвин проінформував, що на Державному підприємстві «Регіональні електричні мережі» станом на теперішній час проводиться процедура визнання їх банкрутом.

Наталією Солодкою було надано роз’яснення та правову консультацію щодо вступу в колективний трудовий спір (конфлікт), а також повідомлено про готовність юридичного супроводу та сприяння у вирішенні вищезазначених питань.

Також було підкреслено, що на особистому сайті відділення НСПП в місті Києві та Київській області зображено схематичну покрокову інструкцію, що послідовно відтворює підготовку до реєстрації колективного трудового спору (конфлікту). Дану інформацію підготовлено з метою підвищення рівня правової культури учасників соціально-трудових відносин та їх підтримки на різних етапах вирішення колективного трудового спору (конфлікту).