Нарада щодо обговорення окремих питань профільного законодавства

11 червня 2019 року у приміщенні відділення Національної служби посередництва та примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення НСПП) проведено робочу нараду з приводу обговорення Положення про порядок здійснення Національною службою посередництва і примирення заходів щодо запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) (далі – Положення), затвердженого наказом Національної служби посередництва та примирення від 06 червня 2019 року № 39 та Положення про порядок підготовки та підвищення кваліфікації посередників та арбітрів (далі – Положення), затвердженого наказом Національної служби посередництва та примирення від 10 червня 2019 року № 41.

Солодка Н.М. проінформувала співробітників про певні зміни, що присутні у вищезазначених нормативноправових актах та провела порівняльну характеристику попередніх та діючих Положень.

Також, заступник начальника Відділення НСПП наголосила на важливості досконалого вивчення діючого чинного законодавства України в цілому та профільної нормативноправової бази зокрема, що є необхідною умовою успішної роботи за фахом.

Наталія Миколаївна підвела підсумки наради та визначила пріоритетні напрямки діяльності Відділення НСПП на 2019 рік.