Основний акцент на черговому засіданні тимчасової комісії Київської міської державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

01 березня 2019 року заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області – завідувач сектора правового забезпечення Солодка Н. М. взяла участь у черговому засіданні тимчасової комісії Київської міської державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія).

Засідання Комісії розпочав директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Крикунов Ю.В., який представив членам Комісії головуючу – заступника голови КМДА – Хонду М.П. та проінформував присутніх, що загальний обсяг боргу із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на підприємствах, установах та організаціях міста Києва становить 145,3 млн.грн. Було повідомлено та наголошено, що станом на 01 лютого 2019 року на підприємствах, установах та організаціях столиці, що фінансуються з міського бюджету заборгованість відсутня, але має місце на 68 об’єктах, серед яких 34 – державний сектор та 34 – недержавний.

Друга частина порядку денного засідання комісії стосувалася підприємств-боржників, що знаходяться в підпорядкуванні Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (ДП «Український державний науково-технічний інститут промислових технологій», Державна науково-виробнича корпорація «Київський інститут автоматики») та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України (ДП «Укртранснафтопродукт» та ДП «Київторф»).  Саме на ці підприємства перепадає максимальна кількість заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Також були присутніми представники недержавних підприємств міста Києва, в яких вперше виникла подібна заборгованість; було озвучено причини її виникнення та графіки погашення.

За підсумками роботи тимчасової комісії Київської міської державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат прийняті рішення спрямовані на удосконалення роботи з погашення заборгованості із заробітної плати та єдиного соціального внеску.