Розгляд оперативних питань на нараді у голови Київської обласної державної адміністрації

19 лютого 2019 року заступник начальника Відділення НСПП     Солодка Н.М. взяла участь у черговій розширеній нараді з оперативних питань у голови Київської обласної державної адміністрації. Слід зазначити, що подібні зустрічі ефективно впливають на знаходження шляхів вирішення проблем соціально – економічного напрямку, що виникають на Київщині та сприяють розвитку взаємодії та співпраці між територіальними органами міністерств, інших ЦОВВ в Київській області з райдержадміністраціями та міськвиконкомами (міст обласного значення) Київської області.

Засідання розпочалося із вступного слова голови Київської обласної державної адміністрації Терещука О.Д., який зазначив перелік основних питань, що потребують обговорення та вирішення найближчим часом, а саме:

  1. Про стан та заходи щодо подальшого покращення обслуговування жителів Київської області, зокрема йшлося про послуги, що надаються Укртелекомом та можливість їх переоформлення та процедуру безпроблемного припинення.
  2. Про перевезення пільгових категорій населення пасажирським транспортом в Київській області.
  3. Про аналіз стану надання адміністративних послуг окремими структурними підрозділами облдержадміністрації та територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а саме про потребу в поширенні їх популяризації та доступності для пересічних громадян.

Також увагу очільника Київщини було зосереджено на виконавській дисципліні в структурних підрозділах Київської облдержадміністрації та територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в Київській області, про стан якої доповів начальник відділу контролю апарату ОДА Вашець В.В.

Начальник відділу роботи зі зверненнями громадян апарату ОДА Пекельний В.В. поінформував присутніх про дотримання вимог Закону України «Про звернення громадян» в структурних підрозділах Київської облдержадміністрації та територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в Київській області.

Голова облдержадміністрації вкотре наголосив про важливість питань, що підіймаються на подібних нарадах та про особисту відповідальність кожного за виконання покладених на нього обов’язків.

          По закінченню наради у голови Київської обласної державної адміністрації заступник начальника Відділення НСПП Солодка Н.М. провела внутрішню нараду та обумовила основні напрями діяльності з вищезазначених питань в межах повноважень, визначених законодавством.