Спрямування діяльності відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області на захист соціально-економічних прав працівників медичної галузі

26 листопада 2018 року заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області – завідувач сектора правового забезпечення Наталія Солодка провела консультативну зустріч з Головою Вільної профспілки медичних працівників України Олегом Панасенком.

Метою даного заходу слугував намір найманих працівників декількох медичних закладів столиці вирішувати розбіжності, що виникли між сторонами соціально-трудових відносин, у рамках колективного трудового спору (конфлікту). Олег Панасенко стурбований ситуацією, що склалася в медичних закладах та прогнозує незаконне звільнення значної кількості медичних працівників.

В ході зустрічі було обговорено зміст конфліктної ситуації, механізм сумісних зусиль для виходу з неї та запропоновано можливі шляхи розв’язання конфлікту. Основну увагу було зосереджено на питанні формування та оформлення вимог найманих працівників, що належать до категорії вимог, які можуть бути предметом колективного трудового спору (конфлікту).

Відділенням Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області запропоновано юридичний супровід та повідомлено про готовність сприяти у вирішенні вищезазначених питань в межах повноважень, визначених законодавством.