Участь відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення НСПП) у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та міжвідомчої робочої групи з питань легалізації зайнятості та заробітної плати, забезпечення дотримання державних гарантій з оплати праці Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

15 березня 2019 року у Святошинській районній в місті Києві державній адміністрації відбулося чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та міжвідомчої робочої групи з питань легалізації зайнятості та заробітної плати, забезпечення дотримання державних гарантій з оплати праці Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (далі – Комісія), у  роботі якої взяла участь завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування  Відділення НСПП —  Кухарська М.В.

Засідання відбулось під керівництвом заступника голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Гусєвої Н.Г.

На порядку денному було порушено питання щодо низького рівня виплати заробітної плати найманим працівникам на підприємствах, установах і організаціях Святошинського району та про заходи, що вживаються їх керівниками з метою його підвищення.

Також, було заслухано інформацію, надану заступником начальника управління праці та соціального захисту населення Святошинської райдержадміністрації, секретарем спеціальної комісії – Войченко Н.Б., про результати проведеного моніторингу підприємств, установ та організацій, на яких заробітна плата найманим працівникам була виплачена на рівні законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати, згідно даних Головного управління ДФС у м. Києві.

Комісією було вирішено сформувати та подати список назв підприємств, представники яких не з’явилися на засідання Комісії, до Головного управління Держпраці.

По закінченню засідань у Відділенні НСПП було проведено робочу нараду, під час якої працівники були ознайомлені з результатами обговорених на засіданні питань для врахування їх у проведенні моніторингу стану соціально-трудових відносин.