Участь відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області у засіданні міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення дотримання державних гарантій з оплати праці в Печерському районі міста Києва

11 квітня 2019 року у приміщенні Печерської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення дотримання державних гарантій з оплати праці в Печерському районі міста Києва, у якому взяв участь начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення НСПП) Коцупал Д. В.

Засідання робочої групи відбулося під головуванням першого заступника голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації – Бабія П. М.

На порядку денному було розглянуто питання щодо низького рівня заробітної плати найманим працівникам на підприємствах, установах і організаціях Печерського району міста Києва та заходів, що вживаються їх керівниками з метою його підвищення.

          Запрошені на засідання робочої групи керівники (представники) ТОВ «ТД Корона буд», ТОВ «Віва люкс плюс», ТОВ «Технік сейлс», ТОВ «Лянтрикот», ТОВ «СпецбудПлюс», АТ «Макрохім», СП «Оптіма-Фарм ЛТД» на засідання не з’явились. Управлінню праці та соціального захисту населення Печерської райдержадміністрації було доручено підготувати звернення до ГУ Держпраці в Київській області щодо здійснення інспекційного відвідування вищезгаданих підприємств, а Головному управлінню Пенсійного фонду України в м. Києві підготувати інформацію щодо підприємств, на яких за найманих працівників сплачується єдиний соціальний внесок менше мінімального розміру заробітної плати до 25.04.2019 року.

На засіданні також були обговорені питання стосовно охорони та гігієни праці, проведення атестації робочих місць за умовами праці та додержання трудового законодавства.

Після засідання міжвідомчої робочої групи у Відділенні НСПП було проведено нараду, під час якої працівників було ознайомлено з отриманою інформацією для використання її в подальшій роботі.