Участь Відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення НСПП) у засіданні тимчасової комісії

17 квітня 2019 року у приміщенні Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в Оболонському районі міста Києва (далі – Комісія). У засіданні комісії прийняла участь головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Відділення НСПП – Зайцева С.В.

Засідання Комісії відбулося під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації  – Клебанової О. Б., яка повідомила присутніх про перебіг та результати роботи Комісії від попереднього засідання.

На порядку денному було порушено питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати, сплати внесків до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування на підприємствах та організаціях Оболонського району.

За даними оперативного моніторингу станом на 17.04.2019 року сума заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Оболонського району складає 18434,9 тис. грн.

У порівнянні з ситуацією, яка була станом на 01.03.2019 року, спостерігаємо значне зростання суми заборгованості на ПАТ «Завод Маяк» (на 2 456,0 тис. грн.). Державним концерном «Укроборонпром» надано графік погашення заборгованості на ПАТ «Завод Маяк» з кінцевим терміном погашення до кінця поточного року. Запрошений на засідання Комісії генеральний директор підприємства – Гаврилов В.В. не з’явився.

Члени Комісії заслухали виступ директора ТОВ «Декоративний камінь України» – Полукарову О.А., яка повідомила, що заборгованість із виплати заробітної плати (станом на 17.04.2019 р. – 989,2 тис. грн.) перед працівниками поступово зменшується. Керівник підприємства запевнила, що всі зусилля та доходи спрямовані на погашення заборгованості із заробітної плати згідно затвердженого графіку.

За даними управління охорони здоров’я, управління освіти  та управління культури Оболонської райдержадміністрації, заборгованості із виплати заробітної плати працівникам установ, які знаходяться в сфері їх управління, немає.

По завершенню засідання Комісії у Відділенні НСПП було проведено нараду, під час якої працівників було ознайомлено з отриманою інформацією для використання її в подальшій роботі.