Участь відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області у засіданні комісії з розгляду питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в Печерському районі міста Києва

24 січня 2019 року у приміщенні Печерської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося засідання комісії з розгляду питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення на підприємствах, установах та організаціях Печерського району міста Києва, у якому прийняла участь головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення НСПП) Зайцева С.В.

На порядку денному було розглянуто питання щодо низького рівня заробітної плати найманих працівників на підприємствах, установах і організаціях Печерського району міста Києва та стосовно заходів, що вживаються їх керівниками з метою його підвищення.

Було заслухано інформацію, надану заступником начальника управління праці та соціального захисту населення Печерської райдержадміністрації – Пархоменко О.В., про результати проведеного моніторингу підприємств, установ та організацій Печерського району.

Члени комісії заслухали заступника директора Державного підприємства «Українське державне аерогеодезичне підприємство», який повідомив, що попередня заборгованість на підприємстві зменшилась і щомісяця на ліквідацію боргу виплачують понад 100 тис.грн., включаючи податки. Було повідомлено про те, що станом на 24 січня 2019 року на підприємстві заборгованість із виплати поточної заробітної плати  відсутня, працює 57 працівників. Слід зазначити, що існуюча заборгованість була утворена у період 2014 – 2016 років, а виплатити цей борг заплановано протягом 2019-го року. Представникам ДП «УКРДАГП» комісією було рекомендовано скласти графік порядку із погашення заборгованості на підприємстві.

На засіданні також були обговорені питання стосовно охорони та гігієни праці, проведення атестації робочих місць за умовами праці та додержання трудового законодавства.

Після засідання міжвідомчої робочої групи у Відділенні НСПП було проведено нараду, під час якої працівників було ознайомлено з отриманою інформацією для використання її в подальшій роботі.