Участь Відділення НСПП в місті Києві та Київській області у заході, щодо забезпечення застосування законодавства у сфері державної служби

16 листопада 2018 року заступник начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення НСПП) – завідувач сектора правового забезпечення Солодка Наталія Миколаївна взяла участь у засіданні круглого столу, організованого Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях. Тема зустрічі: «Забезпечення застосування законодавства у сфері державної служби».

Із вступним словом виступили Прудиус Леся Василівна – заступник директора з наукової та навчальної роботи Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, доктор наук з державного управління та Якубенко Олександр Степанович – начальник міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях, ознайомивши присутніх з основними аспектами реформування державної служби.

Хохлова Катерина Андріївна – державний експерт експертної групи з питань нормативного забезпечення менеджменту персоналу Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі висвітила основні проблемні питання, практичні поради та новації щодо оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

Трипольський Дмитро Олегович  – заступник директора Департаменту контролю та взаємодії з органами влади – начальник відділу контролю та за дотриманням законодавства про державну службу зосередив увагу присутніх на труднощах, що виникають при притягненні державних службовців до дисциплінарної відповідальності.

Васькин Максим Михайлович – начальник відділу контролю за реалізацією права на державну службу Департаменту контролю та взаємодії з органами влади зупинився на таких питаннях, як порядок конкурсного відбору на посади державної служби, призначення переможців конкурсу на посаду державної служби категорії «Б» та інших.

По закінченню даного заходу всі присутні отримали чіткі, раціональні та вичерпні відповіді щодо практичного застосування законодавства у сфері державної служби.