Участь Відділення НСПП в місті Києві та Київській області у XXVI-й Київській обласній звітно-виборній конференції профспілок

20 серпня 2020 року у приміщенні Федерації профспілок України  (вул. Майдан Незалежності, 2, 2 поверх, конференц-зал ФПУ, м. Київ) відбулася XXVI Київська обласна міжспілкова звітно-виборна конференція профспілок (далі — Конференція), у роботі якої взяв участь начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі — Відділення) — Коцупал Даніїл Валерійович. На порядок денний було винесено низку актуальних питань про роботу обласної ради профспілок за останні п’ять років та завдання Обласної професійної ради на наступний період.

Конференція розпочалася зі вступного слова заступника голови Київської обласної ради профспілок Харченко Лідії Олексіївни, яка прозвітувала про роботу профспілок, не зважаючи на складну ситуацію в країні, спрямовану на створення умов для захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів працюючих відповідно до чинного законодавства про працю.

Також було визначено шляхи подальшого розвитку обласної професійної організації.

Одним із основних питань, які розглядалися на Конференції було вибори голови Київської обласної ради профспілок. Так, за більшістю голосів було прийнято рішення обрати Головою — Харченко Лідію Олексіївну.

Після завершення Конференції у приміщенні Відділення НСПП відбулася нарада, під час якої було обговорено актуальні питання, вирішення яких знаходиться в повноваженнях служби та можливі шляхи їх вирішення.