Участь Відділення НСПП в місті Києві та Київській області у конференції трудового колективу КНП КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

26 серпня 2020 року у приміщенні Київської обласної ради  відбулася конференція трудового колективу КНП КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (далі — Конференція) щодо обговорення проєкту колективного трудового договору, у роботі якої взяв участь начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі — Відділення НСПП) — Даніїл Коцупал.

Медикам Київщини вдалося, здавалось би, неймовірне – завдяки активності незалежної профспілкової організації та за підтримки народного депутата, лідера ПП «Біла Церква Разом» Миколи Бабенка вони довели: непроста робота медика, яку в нинішніх умовах можна порівняти зі службою військового на передовій, має бути достойно оплачена.

Віднині це зафіксовано у колективному договорі, який медичні працівники мають підписати з адміністрацією КНП КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Як зазначив голова незалежної профспілки працівників Білоцерківського служби екстреної медичної допомоги (БСЕМД), фельдшер Віктор Євтушенко, беззаперечною перемогою є те, що трудовий колектив екстреної медичної допомоги Київщини таки домігся збільшення зарплат, хоча, можливо, боротьба ще триватиме, адже адміністрація не готова здавати свої позиції.

Знаючи про те, що за нашою боротьбою спостерігають працівники ЕМД більшості реґіонів України, ми намагалися довести, що боротися за власні права потрібно, не боятися роботодавців потрібно, сподіватися лише на власні сили.

Віктор Євтушенко, фельдшер, голова незалежної профспілки працівників БСЕМД висловив величезну вдячність від працівників служби ЕМД Київщини народному депутату України Миколі Бабенку, без якого було б неможливе проведення самої конференції. Його беззаперечна відданість службі пересічним працівникам і бойовий настрій уможливили законне проведення форуму без фальсифікацій з боку адміністрації КНП КОР «Київський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», яка, вочевидь, ретельно готувалася до спотворення конференції на свою користь.

Окрема вдячність Даніїлу Коцупалу начальнику Відділення НСПП за всебічну допомогу та підтримку на шляху до нашої перемоги.

         Після завершення Конференції у приміщенні Відділення НСПП відбулася нарада, під час якої було обговорено актуальні питання, вирішення яких знаходиться в повноваженнях служби та можливі шляхи їх вирішення.