Участь начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області у відкритій виїзній нараді щодо вирішення проблемних питань Києво-Святошинського району

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be

19 листопада 2018 року, за запрошенням голови Київської обласної державної адміністрації О.Д. Терещука, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення) – Коцупал Д.В. взяв участь у нараді з проблемних питань Києво-Святошинського району.

Нарада відбулася за участі керівників усіх структурних підрозділів  Київської обласної державної адміністрації. Серед розглянутих питань було обговорено проблеми, які стосуються безпосередньо інфраструктури, транспортного обслуговування, тарифів на проїзд, будівництва шкіл, запуску роботи медичного центру, а також фінансування центру надання адміністративних послуг.

Особливу увагу голова облдержадміністрації приділив обговоренню стосовно  надання  земельних ділянок учасникам АТО,  як зазначив  О. Терещук, дане питання перебуває на його особистому контролі.

Також Олександр Терещук наголосив, що соціальний захист громадян для нього є одним із ключових напрямків роботи.