Участь начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення НСПП) у ІХ-му засіданні ради голів профспілкових комітетів Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг

25 квітня 2019 року в Залі засідань Міськпрофради, за адресою: вул. Стрітенська, 15, (3-й поверх), відбулося ІХ-те засідання ради голів профспілкових комітетів Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг, в якій взяв участь начальник   Відділення НСПП — Коцупал Д. В.

Заслухавши та обговоривши доповідь «Про стан реалізації повноважень по здійсненню контролю за дотриманням законодавства про працю» радою голів профкомів було відзначено, що основною функцією профспілки в сучасних умовах залишається захист членів профспілки в трудових відносинах, що передбачає громадський контроль за додержанням трудового законодавства, надання правової допомоги, безоплатних юридичних консультацій.

Профспілка галузі проводить суттєву роботу в цьому напрямку, про що свідчить значна та ефективна робота по укладенню та виконанню колективних договорів, по забезпеченню необхідних умов і стану безпеки  праці.

У ході зустрічі Коцупал Д.В. виступив перед членами робочої наради з метою популяризації Відділення НСПП, підвищення правової обізнаності сторін соціально-трудових відносин, ознайомив голів профспілок з напрямками діяльності НСПП, поділився досвідом вирішення колективних трудових спорів (конфліктів), висвітлив можливі способи захисту трудових прав найманих працівників.

Також начальник Відділення НСПП звернув увагу присутніх, що фахівці НСПП супроводжують і надають консультації сторонам на всіх етапах підготовки та власне реєстрації колективного трудового спору (конфлікту), так як показує практика, підготовка до реєстрації КТС (К) викликає занепокоєння та невпевненість щодо правильності оформлення документації.