Участь начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області у робочій нараді Президента України з громадським активом Київської області

10 липня 2019 року начальник Відділення НСПП Даніїл Коцупал взяв участь у виїзній робочій нараді, за участю новообраного Президента України – Володимира Зеленського, яка проходила у м. Бориспіль, Київської області. На заході були присутні керівники територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у Київській області, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та представники місцевого самоврядування та громадськості.

Для проведення робочої наради у Борисполі було декілька причин. Першою з яких є: представлення нового голови Київської обласної державної адміністрації. Ним став Михайло Бно-Айріян, який у свою чергу подякував президенту за довіру й зазначив, що для нього велика честь представляти один із ключових регіонів України. При цьому він додав, що у майбутньому прагне перевести роботу області на «клієнтоорієнтованість» та забезпечення потреб людей.

Голова Київської ОДА також наголосив, що хоче перетворити область на регіон нових можливостей для людей, зокрема щодо відкриття власної справи, про яку, за опитуваннями, мріють 40% мешканців Київщини. Він також підкреслив необхідність «розвернути» область до інвесторів.

Другою, не менш важливою, причиною наради стало обговорення проблем Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування. Під час особистого огляду медзакладу Президента обурили відсутність ремонту у приміщеннях, довгі черги на прийоми та скарги хворих на лікарів.

Михайло Бно-Айріян, у свою чергу, запевнив, що невідкладно почне працювати над виправленням ситуації у Бориспільській багатопрофільній лікарні, щоб уже протягом року досягнути змін. Також, він висловив надію на підтримку в роботі з боку територіальних органів центральної влади та силового блоку й налагодження співпраці з обласною радою.

Заслухавши представників влади м. Борисполя Володимир Зеленський  наголосив на тому, що за рік усі наявні проблеми лікарні мають бути залагоджені, інакше усіх голів звільнять.

На нараді було заслухано та обговорено інформацію про стан інфраструктури, транспортного обслуговування, тарифів на комунальні послуги, фінансування програм, наповнення місцевих бюджетів, оренди водойм та землі сільськогосподарського призначення.

 

По закінченню цієї наради начальник Відділення НСПП Д. Коцупал провів внутрішню нараду та обумовив основні напрями діяльності з вищезазначених питань в межах повноважень, визначених законодавством.