Участь начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області у розширеній нараді з питань соціально-економічного розвитку Київської області

%d1%84%d0%be%d1%82%d0%be30 жовтня 2018 року, за запрошенням голови Київської обласної державної адміністрації О.Л. Горгана, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення) – Коцупал Д.В. взяв участь у розширеній нараді з питань соціально-економічного розвитку Київської області.

На нараді був присутній Президент України П.О. Порошенко, який представив присутнім нового голову Київської обласної державної адміністрації  О. Д. Терещука та озвучив головні завдання для нового керівника. Серед пріоритетних завдань Президент наголосив на соціально-економічному розвитку Київщини та захисту прав громадян.

Також в нараді взяли участь: перший заступник голови облдержадміністрації, заступник голови облдержадміністрації, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів апарату облдержадміністрації, керівники територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в області, керівники установ, організацій та підприємств, що належать до сфери управління облдержадміністрації.