Участь працівника Відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення НСПП) у засіданні тимчасової комісії

У середу, 27 листопада 2019 року, у приміщенні Подільської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в Подільському районі міста Києва (далі – Комісія). У засіданні комісії взяла участь завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Відділення НСПП – Кухарська М.В.

Комісія відбулася під керівництвом начальника управління праці та соціального захисту населення Подільської районної в місті Києві державної адміністрації – Бернадської С. Б. У засіданні взяли участь члени Комісії, керівники (представники) підприємств-боржників із виплати заробітної плати.

На порядок денний було винесено питання про погашення заборгованості із виплати заробітної плати, сплати внесків до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування на підприємствах та організаціях, які розташовані в Подільському районі міста Києва.

За статистичними даними, станом на 01.11.2019, заборгованість із виплати заробітної плати мали 3 економічно активні підприємства району, 3 економічно неактивні підприємства та 1 підприємство – банкрут на загальну суму 7884,3 тис.грн, а саме:

Економічно активні:

  1. ДП «Укрводшлях» – 4900,6 тис. грн.;
  2. ДП «Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут будівельних. матеріалів та виробів» – 540,0 тис. грн;
  3. Київське казенне експериментальне протезно-ортопедичне підприємство – 308,0 тис. грн.

Економічно неактивні:

  1. ТОВ «НАФТОХІМПРОЕКТ» – 756,0 тис. грн.;
  2. Державне підприємство «АНТОНОВ-ФІНАНС» – 470,0 тис. грн.;
  3. ТОВ «ВБК «Промжитлобуд» – 291,0 тис. грн.

Банкрути:

  1. Державне підприємство «Київський завод «Ремдизель» Міністерства оборони України – 618,7 тис. грн.

На засіданні Комісії було заслухано в.о. директора ДП «Український науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут будівельних матеріалів та виробів» – Скрипника А. Л, який повідомив, що заборгованість із виплати заробітної плати на підприємстві існує лише перед адмінперсоналом (станом на 27.11.2019 — 340,0 тис. грн.). Причина заборгованості — арешт рахунків виконавчою службою. Члени Комісії порекомендували керівництву вищезазначеного підприємства дотримуватися графіка погашення заборгованості і якомога швидше досягти згоди з виконавчою службою.

Згідно статистичних даних, відомо те, що заборгованість із виплати заробітної плати ДП «Укрводшлях» (станом на 22.11.2019 – 4361,2 тис. грн.) перед працівниками поступово зменшується. Раніше керівник підприємства запевняв, що всі зусилля та доходи спрямовані на погашення заборгованості із заробітної плати згідно затвердженого графіку. Запрошений на засідання Комісії в.о. начальника підприємства – Халецький С.В. не з’явився.

Комісією було рекомендовано керівникам підприємств-боржників забезпечити неухильне виконання взятих зобов’язань щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати та недопущення зростання (виникнення) боргів у подальшому.

Також, Кухарська М.В. акцентувала увагу присутніх щодо повноважень Відділення НСПП та готовності вирішення профільних питань.

Після закінчення Комісії у Відділенні НСПП було проведено нараду, під час якої працівників було ознайомлено з отриманою інформацією для використання її в подальшій роботі.