Участь працівників відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області у засіданні міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення дотримання державних гарантій з оплати праці в Печерському районі міста Києва

06 грудня 2018 року у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення дотримання державних гарантій з оплати праці в Печерському районі. У даному заході прийняли участь працівники відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення), а саме: начальник Відділення – Коцупал Д.В. та головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Відділення – Зайцева С.В.

На порядку денному було порушено питання щодо низького рівня виплати заробітної плати найманим працівникам на підприємствах, установах і організаціях Печерського району та про заходи, що вживаються їх керівниками з метою його підвищення.

Було заслухано інформацію, надану заступником начальника управління праці та соціального захисту населення Печерської райдержадміністрації, начальником відділу – Пархоменко О.В., про результати проведеного моніторингу підприємств, установ та організацій, на яких заробітна плата найманим працівникам, які пропрацювали повний квартал, була виплачена на рівні законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати, згідно даних Головного управління ДФС у м. Києві за даними звітів №1ДФ за ІІ квартал 2018 року.

Комісією було вирішено сформувати та подати список назв підприємств, представники яких не з’явилися на засідання робочої групи, до Головного управління Держпраці.

Члени робочої групи згідно з інформацією, наданою Головним управлінням ДФС у м. Києві за даними звітів №1ДФ за ІІ квартал 2018 року, обговорили та затвердили список підприємств, представників яких рекомендовано запросити на наступне засідання Комісії з розгляду питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в Печерському районі.

На засіданні були обговорені питання стосовно охорони праці, гігієни праці, проведення атестації робочих місць за умовами праці та додержання трудового законодавства.

Після засідання міжвідомчої робочої групи у Відділенні було проведено нараду, під час якої працівників було ознайомлено з отриманою інформацією для використання її в подальшій роботі.