Участь працівників відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення НСПП) у засіданні колегії Київської обласної державної адміністрації

31 січня 2019 року начальник Відділення НСПП Коцупал Д. В. взяв участь у засіданні колегії Київської обласної державної адміністрації, яка відбулась під головуванням очільника Київщини – Терещука О. Д. Варто зазначити, що подібні засідання ефективно впливають на знаходження шляхів вирішення проблем соціально – економічного напрямку, що виникають на Київщині та сприяють розвитку взаємодії та співпраці між територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади в Київській області з райдержадміністраціями та міськвиконкомами (міст обласного значення) Київської області.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у Київській області, голови райдержадміністрацій, міські голови, голови об’єднаних територіальних громад та представники громадськості.

Засідання колегії розпочалося із вступного слова голови Київської обласної державної адміністрації Терещука О. Д., який зазначив основні питання та проблеми, що потребують обговорення та вирішення найближчим часом.

На колегії було розглянуто такі питання, як стратегія розвитку земельних відносин в Київській області, стан плати за землю, самовільне захоплення земельних ділянок, земельні торги та надання ділянок учасникам АТО/ООС.

Також було обговорено процес децентралізації та адміністративно-територіальної реформи на Київщині. Так, станом на 01 січня 2019 року в Київській області повноцінно функціонують 16 об’єднаних територіальних громад та продовжується процес їх формування на інших об’єднаних територіях.

По завершенню колегії у Київській облдержадміністрації начальник Відділення НСПП – Коцупал Д. В. провів внутрішню нараду та обумовив основні напрями діяльності з вищезазначених питань у межах повноважень, визначених законодавством.