Участь працівників Відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області у практичному семінарі

15 листопада 2018 року відбувся практичний семінар, організований Департаментом соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради КМДА (далі – Департамент). За запрошенням начальника управління праці та зайнятості Департаменту Сої В.В., у даному заході прийняли участь працівники відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення), а саме: начальник Відділення – Коцупал Д.В., завідувач сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Відділення – Кухарська М.В. та головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Відділення – Зайцева С.В.

Серед присутніх були: представники установ соціальної сфери, управлінь праці та соціального захисту населення районних у місті Києві державних адміністрацій, а також голови профспілкових комітетів установ соціального захисту населення.

На семінарі були обговорені питання стосовно охорони праці, гігієни праці, проведення атестації робочих місць за умовами праці та додержання трудового законодавства.

По закінченню заходу у Відділенні було проведено нараду, під час якої працівників було ознайомлено з отриманою інформацією для використання її в подальшій роботі.