Засідання тимчасової комісії Київської облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Участь фахівців відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення НСПП) у  он-лайн засіданні тимчасової комісії Київської облдержадміністрації з  питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат  18.08.2021

 

 

18 серпня 2021 року відбулося он-лайн засідання тимчасової комісії Київської облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія), взяли участь: начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення) – Д. Коцупал та заступник начальника – завідувач сектора правового забезпечення – Є. Арцюх.

На порядку денному було порушено питання щодо погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) найманим працівникам на підприємствах, установах і організаціях Київської області та про заходи, що вживаються їх керівниками з цього приводу.

Під час засідання Комісії було розглянуто питання погашення заборгованості із виплати заробітної  плати  найманим працівникам на підприємствах – боржниках, а саме було заслухано одинадцять представників підприємств з дванадцяти.  Представники більшості цих підприємств мають на меті   виплатити борги своїм працівникам до 1 вересня 2021 року. Проблемна ситуація залишається на таких підприємствах як: ДП «Завод порошкової металургії», Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради «Міськреклама» та Дочірнє підприємство «Санаторій для батьків з дітьми «Дубки» ПАТ лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця».

Слід зазначити, що ДП «Завод порошкової металургії» перебуває на обліку Відділення по запобіганню виникнення конфліктних ситуацій.

Начальник Відділення Д. Коцупал поінформував  присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата.

За результатами засідання комісія прийняла узгоджені рішення направлені на усунення проблемних питань з метою сприяння прискоренню погашення існуючих боргів із заробітної плати та забезпечення виконання затверджених графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати на зазначених підприємствах.