Робоча зустріч Голови НСПП Олександра Окіса, начальника відділення НСПП в місті Києві та Київській області Даніїла Коцупала та начальника відділу аналітично-інформаційної роботи та прогнозування НСПП Олени Скуратовської з головою Вільної профспілки медичних працівників України Олегом Панасенком, заступником голови Вільної профспілки медичних працівників України Тетяною Федик

26 квітня відбулась робоча зустріч Голови Національної служби посередництва і примирення Олександра Окіса з головою Вільної профспілки медичних працівників України (ВПМПУ) Олегом Панасенком. У заході також взяли участь заступник голови Вільної профспілки медичних працівників України Тетяна Федик, начальник відділення НСПП в місті Києві та Київській області Даніїл Коцупал та начальник відділу аналітично-інформаційної роботи та прогнозування НСПП Олена Скуратовська.

Під час зустрічі було обговорено хід вирішення колективного трудового спору (конфлікту) на територіальному рівні між найманими працівниками Київської міської психоневрологічної лікарні № 2, Київських міських психоневрологічних диспансерів № 3, 4, 5 та Департаментом охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Крім того сторони обговорили проблемні питання медичної реформи та фінансового забезпечення, зокрема спеціалізованих психіатричних лікарень.

Олег Панасенко наголосив, що профспілка прикладає чимало зусиль задля збереження, розвитку та сталої роботи лікувальних закладів, зокрема й з надання психіатричної допомоги.

Олександр Окіс зазначив, що вирішувати проблемні питання сторони мають виключно цивілізованим шляхом у рамках соціального діалогу, на умовах взаємної відповідальності за врегулювання будь-якої конфліктної ситуації.

Насамкінець робочої зустрічі голова ВПМПУ Олег Панасенко вручив Голові НСПП Олександру Окісу лист-подяку за допомогу у вирішенні вищезазначеного колективного трудового спору (конфлікту).

У листі, зокрема, зазначено, що завдяки державницькій позиції та фаховості працівників НСПП вдалося зберегти цілісність лікувальних закладів психіатричної служби міста Києва та досягти їх реорганізації на умовах, які принесуть користь трудовим колективам і пацієнтам.

Окремо відмічено результати роботи відділення НСПП в місті Києві та Київській області, на чолі з начальником Даніїлом Коцупалом, яке активно сприяло налагодженню взаємодії між профспілкою та депутатами Київської міської ради.

Сторони домовились про подальшу плідну співпрацю заради збереження життя та здоров’я населення України.

 

%d0%b7%d1%83%d1%81%d1%82%d1%80%d1%96%d1%87_26-04