Робоча зустріч представника Відділення з адміністрацією ДП «Укрспирт»

08 вересня 2021 року відбулась робоча зустріч заступника начальника – завідувача сектора правового забезпечення відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі Відділення) Є. Арцюха в офісі ДП «Укрспирт» з заступником начальника Л.Шибою.
В зв’язку з скороченням всіх працівників на підприємстві ДП «Укрспирт» Червонослобідської МПД, трудовий колектив неодноразово звертався до адміністрації ДП «Укрспирт» з вимогами виплати компенсаційних коштів згідно Колективного договору. Орієнтовна сума боргу (згідно Колективного договору) перед трудовим колективом, в кількості 58 чоловік, складає 1 892 253,44 грн..
Л.Шибою було зазначено, що коштів для виплати компенсацій трудового колективу в бюджеті підприємства не має. Представником Відділення було запропоновано провести переговорний процес за сприянням Відділення відповідно до процесу застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». В свою чергу адміністрація ДП «Укрспирт» від такої пропозиції ухилилась. На лист Відділення (вих.: № 07/01-12 від 19.08.2021 року) до адміністрації ДП «Укрспирт» щодо роз’яснення та правової позиції, яка склалася на Підприємстві відповіді не надходило. Відділенням вживаються всі необхідні заходи щодо сприяння у вирішенні даної проблеми між трудовим колективом ДП «Укрспирт» Червонослобідської МПД та адміністрацією ДП «Укрспирт».