Робоча зустріч фахівців відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області з Головою профспілки «КЗ ТВЗК «Київський камерний театр «Дивний замок» О. Климовим

8 листопада 2021 року в приміщенні відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення) відбулася зустріч, в якій взяли участь: начальник Відділення Д. Коцупал, заступник начальника – завідувач сектора правового забезпечення Відділення  Є. Арцюх, головний спеціаліст Р. Швець та представники профспілки Комунального закладу «Театрально – видовищний заклад культури «Київський камерний театр «Дивний замок» (далі – театр «Дивний замок»).

Причини звернення профспілкового колективу – незаконне звільнення фундатора театру О. Іванченко та конфліктної ситуації з Департаментом культури виконавчого органу Київської міської Ради (Київської міської державної адміністрації.

Під час зустрічі Р. Швець надано роз’яснення щодо процедури вступу у колективний трудовий спір (конфлікт), шляхом застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

За результатами зустрічі було прийнято узгоджені рішення направлені на усунення проблемних питань з метою сприяння прискоренню розв’язання конфліктної ситуації, яка склалася в колективі театру «Дивний замок».