Робоча зустріч фахівців відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області, Голови Київської обласної ради професійних спілок та представниками робочого колективу ДП «Укрспирт» Червонослобідської МПД

18 серпня 2021 року в залі засідань відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі Відділення) відбулася робоча зустріч, в якій взяли участь: начальник Відділення  Д. Коцупал, заступник начальника  – завідувач сектора правового забезпечення Відділення – Є. Арцюх, голова Київської обласної ради професійних спілок – В. Хвостіков та голова первинної профспілкової організації ДП «Укрспирт» Червонослобідської МПД – Т. Субота.

До Відділення звернулися представники трудового колективу ДП «Укрспирт» Червонослобідської МПД щодо сприяння у вирішенні проблемної  ситуації яка склалася на їхньому підприємстві. В зв’язку з подальшою приватизацією підприємства та скороченням всіх його працівників, трудовий колектив неодноразово звертався до адміністрації ДП «Укрспирт» з вимогами виплати компенсаційних коштів.

Під час зустрічі Д. Коцупалом  надано роз’яснення щодо процедури вступу у колективний трудовий спір (конфлікт), шляхом застосування норм Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)».

Наразі адміністрація ДП «Укрспирт» ігнорує виконання вимог трудового колективу та норм трудового законодавства. Відділенням вживаються всі необхідні заходи щодо сприяння у вирішенні даної проблеми між трудовим колективом ДП «Укрспирт» Червонослобідської МПД та адміністрацією ДП «Укрспирт».%d1%83%d0%ba%d1%80%d1%81%d0%bf%d0%b8%d1%80%d1%82