Участь начальника відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення) у нараді членських організацій та профспілкового активу області до Всесвітнього дня охорони праці

29 квітня 2021 року у приміщенні Федерації профспілок України  відбулася нарада членських організацій та профспілкового активу області до Всесвітнього дня охорони праці, в якій взяв участь начальник   Відділення — Д. Коцупал

Нарада проходила у столичному Будинку профспілок з використанням відео конференц-зв’язку. У студії були присутніми керівники обласних організацій профспілок Київської області, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, очільники Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації Ігор Мещан, Головного управління Держпраці у Київській області Роман Семчук, Головного управління Пенсійного Фонду України в Київській області Василь Фатхутдінов, Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць, а також представники організацій роботодавців, обласного центру зайнятості.

По відео зв’язку до них приєднались голови первинних профспілкових організацій галузевих профспілок та профспілковий актив.

Голова Київської  обласної ради профспілок Лідія Харченко поінформувала, що стан виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах Київської області за минулий рік, рік пандемії COVID-19, погіршився і кількість страхових випадків, пов’язаних з порушенням норм охорони праці зріс майже втричі. Тому питання безпеки на робочих місцях є дуже актуальним як для профспілок, так і їх соціальних партнерів – влади і роботодавців.

Враховуючи це, було обговорено стан охорони праці на підприємствах, установах та організаціях Київщини та основні заходи щодо забезпечення належних і безпечних умов праці, а також особливості проведення цієї роботи в умовах карантину.

Після наради Д. Коцупал обговорив зазначені питання з учасниками наради.

 img_1485