Участь фахівців відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (Відділення) у онлайн засіданні тимчасової комісії Київської облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат 26.10.2021

26 жовтня 2021 року відбулося онлайн засідання тимчасової комісії Київської облдержадміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія), взяли участь: начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області   Д. Коцупал та заступник начальника – завідувач сектора правового забезпечення Є. Арцюх.

На порядку денному було порушено питання щодо погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) найманим працівникам на підприємствах, установах і організаціях Київської області та про заходи, що вживаються їх керівниками з цього приводу.

Під час засідання Комісії було розглянуто питання погашення заборгованості із виплати заробітної  плати  найманим працівникам на підприємствах – боржниках, а саме було запрошено чотирнадцять представників підприємств.  Представники більшості цих підприємств мають на меті   виплатити борги своїм працівникам до кінця 2021 року. Проблемна ситуація залишається на більшості цих підприємств.

Слід зазначити, що одним з запрошених підприємств було ДП «Завод порошкової металургії», яке перебуває на обліку Відділення по запобіганню виникнення конфліктних ситуацій.

Начальник Відділення Д. Коцупал поінформував  присутніх про заходи впливу на керівників підприємств з метою недопущення конфліктних ситуацій у колективах, де вчасно не виплачується заробітна плата.

За результатами засідання комісія прийняла узгоджені рішення направлені на усунення проблемних питань з метою сприяння прискоренню погашення існуючих боргів із заробітної плати та забезпечення виконання затверджених графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати на зазначених підприємствах.