Чергове засідання тимчасової комісії Київської обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення) пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

 28 квітня 2021 року начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення) Д. Коцупал та головний спеціаліст сектора аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Відділення – М. Глухова взяли участь в черговому онлайн засіданні тимчасової комісії Київської обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі – Комісія).

Під час засідання Комісії розглянуто стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах–боржниках, зокрема: ТОВ “ЗФ”, КП “Переяславський міський ринок” Переяславської міської ради, ТОВ       “Р-ПЛАСТ”, ТОВ “Науково-виробнича фірма “Робікон”, ТОВ “Гігалайн-Україна”, ТОВ “Бориспільський комбікормовий завод», АТ “Гірничовидобувний і каменообробний комбінат “Біличі”, Корпорація “ЕЛТЕКС”.

Станом на 26.04.2021 року загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на  44 підприємствах області становила 172,7 млн грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого місяця заборгованість по підприємствам області зросла майже на 1,2 млн грн.

 Керівники зазначених підприємств доповіли про причини виникнення заборгованості  та перспективи її погашення.

             Д. Коцупал наголосив на своєчасному зверненні до Відділення задля ефективного та результативного вирішення проблемних питань та роз’яснив якими повинні бути дії працівників у випадку загострення стану соціально-трудових відносин.

             За результатами засідання Комісією прийнято відповідні протокольні рішення про вжиття керівниками підприємств – боржників невідкладних заходів, спрямованих на погашення заборгованості із виплати заробітної плати  та недопущення її виникнення в подальшому.