Чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в Оболонському районі міста Києва

27 травня 2021 року головний спеціаліст сектора правового забезпечення відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення) – Р. Швець взяла участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в Оболонському районі міста Києва (далі — Комісія).

В роботі Комісії прийняли участь представники центральних та місцевих органів виконавчої влади та керівники підприємств-боржників.

Предметом розгляду на засіданні було питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на окремих підприємствах, а саме: ТОВ «Атонмаш», ПрАТ «Страхова компанія «Мир», ДП «Завод «Генератор».

Відповідно до попередніх статистичних даних станом на 01.05.2021 року заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Оболонського району ставить 45,6 млн.грн.

Протягом січня – травня 2021 року у повному обсязі погасило заборгованість 9 підприємств Оболонського району міста Києва на загальну суму 4,5 млн.

Керівники та представники підприємств доповіли про вжиті заходи щодо покращення фінансово-економічного становища підприємств та ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати.

За результатами засідання Комісія прийняла узгоджені рішення направлені на усунення проблемних питань з метою сприяння прискоренню погашення існуючих боргів із заробітної плати.