Чергове засідання тимчасової комісії Печерської районної в місті Києві державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати

29 липня 2021 року у Печерській районній в місті Києві державній адміністрації відбулося чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (Комісія) у якому взяли участь заступник начальника – завідувач сектору правового забезпечення відділення НСПП в місті Києві та Київській області (далі-Відділення) Є. Арцюх та головний спеціаліст сектору аналітично-інформаційної роботи та прогнозування Відділення М. Глухова.
Під час засідання Комісії було розглянуто питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати найманим працівникам на підприємствах-боржниках ДП Завод «Арсенал», ДП «ДНД ПВІ «НДІПроектреконструкція», ТОВ «Наварро Технолоджи».
В ході засідання було заслухано керівників підприємств-боржників, які повідомили про причини виникнення заборгованості із виплати заробітної плати та про заходи, що вживаються задля її ліквідації.
Особлива увага приділялась питанню оплати праці на підприємстві ДП «НДІ «Квант», яке перебуває на обліку Відділення з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів). Станом на 16.07.2021 заборгованість із виплати заробітної плати складає 115,7 млн грн. Керівник підприємства на засідання Комісії не з’явився.
Представником Відділення НСПП попереджено керівників вказаних підприємств про те, що заборгованість із виплати заробітної плати є фактором погіршення соціально-трудових відносин та може призвести до виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).