Чергове засідання тимчасової комісії Київської міської державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

27 серпня 2021 року заступник начальника – завідувач сектору правового забезпечення відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення) Є. Арцюх та головний спеціаліст М.Глухова взяли участь у черговому засіданні тимчасової комісії Київської міської державної адміністрації з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі — Комісія).

В роботі Комісії взяли участь керівники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та керівники підприємств-боржників із виплати заробітної плати і сплати єдиного соціального внеску.

На засіданні було заслухано звіти 8 керівників підприємств–боржників: ДП «Державний науково-інженерний центр систем контролю та аварійного реагування», ТОВ «Енерго-сервісна компанія « Еско- північ», ПАТ «Завод «Кузня на рибальському острові», ПАТ «Вищий навчальний заклад» «Національна академія управління», ТОВ «Медична клініка-Валерія», ТОВ «ДЦ Інжиніринг», ТОВ «Наварро технолоджи», ТОВ «Атасов фільм «Тревел», які повідомили про вжиті заходи щодо виплати працівникам заборгованих коштів та перспективи погашення боргів до кінця 2021 року.

Керівник  ТОВ «Енерго-сервісна компанія  « Еско- північ» запевнив, що в вересні 2021 року заборгованість із виплати заробітної плати буде повністю погашена.

Є. Арцюх висловив сподівання, що робота, яка проводиться в місті місцевими органами виконавчої влади, галузевими управліннями райдержадміністрації, державними контролюючими органами та Відділенням по погашенню боргів із виплати заробітної плати позитивно вплине на її зменшення у майбутньому.

За результатами засідання Комісія прийняла узгоджені рішення направлені на усунення проблемних питань з метою сприяння прискоренню погашення існуючих боргів із заробітної плати, до Пенсійного фонду та єдиного соціального внеску.

 Головному управлінню Державної праці у Київській області рекомендовано провести перевірку дотримання трудового законодавства на підприємстві ТОВ «Енерго-сервісна компанія «Еско- північ». Про прийняті рішення та результати проведеної роботи поінформувати Комісію.