Чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в Святошинському районі міста Києва

19 листопада 2021 року відбулося чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в Святошинському районі міста Києва (Комісія), у якому взяла участь головний спеціаліст сектора правового забезпечення відділення НСПП в місті Києві та Київській області (Відділення) Р. Швець.

Засідання Комісії відбулось під головуванням заступника голови Святошинської районної державної адміністрації в місті Києві Н. Пазенко.

За статистичними даними станом на 01.11.2021 загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Святошинського районну міста Києва склала 46 млн грн.

В ході засідання Комісії було заслухано керівників підприємств-боржників ДП «ОК «Укрвуглереструктуризація», ДП «Електронмаш», які повідомили про заходи, що вживаються задля ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати.      

Р. Швець проінформувала присутніх про вжиті фахівцями Відділення заходи з метою стабілізації стану соціально-трудових відносин на підприємствах, установах, організаціях Святошинського району міста Києва та наголосила на необхідності вжиття дієвих заходів з метою запобігання порушенню трудового законодавства.