Чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в Оболонському районі міста Києва

23 листопада 2021 року головний спеціаліст сектора правового забезпечення відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області (далі – Відділення) – Р. Швець взяла участь у засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в Оболонському районі міста Києва (далі — Комісія).

Станом на 01.11.2021 сума заборгованості із виплати заробітної плати в Оболонському районі міста Києва склала 64,3 млн грн.

На засіданні Комісії обговорено  стан та шляхи погашення заборгованості із заробітної плати в АТ “Завод Маяк”, ДП “Завод “Генератор”, ТОВ “Атонмаш”, ТОВ “Зубок”, ПАТ “Страхова компанія “Мир”, КНП “Київський міський клінічний госпіталь ветеранів війни”, ПАТ “Державна акціонерна компанія “Ліки України”, ТОВ “Спортфіт Оболонь”, ТОВ “Охоронна фірма “Белобог”.

Фахівцем Відділення було поінформовано представників вказаних підприємств про те, що заборгованість із виплати заробітної плати є фактором погіршення соціально-трудових відносин та може призвести до виникнення колективних трудових спорів (конфліктів).

За результатами засідання членами Комісії було наголошено на необхідності дотримання графіків погашення боргів по заробітній платі.