Київську міську раду професійних спілок визнано репрезентативною на територіальному рівні


Відповідно до Закону України «Про соціальний діалог в Україні», Порядку оцінки відповідності критеріям репрезентативності та підтвердження репрезентативності суб’єктів сторін профспілок та організацій роботодавців, затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 21 липня 2011 року №73 Комісією відділення НСПП в місті Києві та Київській області (далі – Відділення НСПП) було здійснено оцінку відповідності критеріям репрезентативності Київську міську раду професійних спілок на територіальному рівні .
12 листопада 2021 року начальник відділення НСПП в місті Києві та Київській області Д. Коцупал, заступник начальника – завідувач сектора правового забезпечення відділення Національної служби посередництва і примирення в місті Києві та Київській області Є. Арцюх, головний спеціаліст сектора правового забезпечення Відділення Р. Швець вручили Голові Київської міської ради професійних спілок В. Мельнику Свідоцтво № 003/21-26-Р від 08 листопада 2021 року про відповідність критеріям репрезентативності на територіальному рівні для участі у колективних переговорах з укладання територіальних угод та для делегування представників до органів соціального діалогу.
В процесі зустрічі між Київською міською радою професійних спілок та Відділенням НСПП, було укладено Угоду про співпрацю, якою засвідчили домовленість про співпрацю та організацію взаємодії Сторін з метою запобігання виникненню колективних трудових спорів (конфліктів) та зниження рівня конфліктогенності в місті Києві шляхом сприяння розв’язанню проблем, що виникають між учасниками соціально – трудових відносин.